În acest weekend, la Făgăraș. Baraj de promovare în Liga Zimbrilor

De vineri până duminica, in sala de sport a CN Radu Negru se va disputa barajul de promovare in Liga Zimbrilor la handbal masculin, turneu la care s-a calificat si echipa orasului nostru, CSM Fagaras. Pe langa formatia noastra, mai participa Steaua Bucuresti, CSM Vaslui si CSM Oradea. Echipele vor juca in sistem fiecare cu fiecare iar la sfarsit primele doua clasate vor promova in Liga Zimbrilor. Se anuntă un eveniment extrem de interesant, fagarasenii fiind asteptati in numar cat mai mare pentru a sustine echipa. Mentionam ca este pentru al treilea an consecutiv când echipa noastra se califica la un baraj de promovare in prima liga a tarii.

Img 20240529 Wa0001

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *