Moș Crăciun ajunge din nou pe două roți la Făgăraș

Moș Crăciun va ajunge și anul acesta pe motocicletă la Făgăraș, pentru a împărți daruri copiilor. Moșul cel iubit, alături de ajutoarele lui din comunitatea de motocicliști din Făgăraș, va ajunge în data de 24 decembrie, la ora 16.30,  pe promenadă, în zona Casei de Cultură.

Ca în fiecare an, comunitatea moto din Făgăraș vrea să aducă bucurie copiilor de sărbători.  Pe lângă familiile cu o situație mai deosebită, Moș Crăciun și ajutoarele din comunitatea moto, vor ajunge anul acesta și în fata Casei de Cultura, unde vor împărți pachete copiilor prezenți aici. Bineînțeles, se vor lua toate măsurile necesare de dfistantare și prevenție.

,, Camarazi, si anul acesta Mos Craciun pe 2 roti va sosi la copiii din Fagaras. Ne vedem pe 24 Dec pe promenada. Pastram distanta si livram cadouri celor mici.🎆🎊 🍫🍬🍭”, este mesajul motocicliștilor de la Făgăraș Riders.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.