Junioarele 2 de la CSM Făgăraș, calificate în primele 24 echipe din țară

 Junioarele 2 de la CSM Făgăraș au reușit să încheie grupa geografica G pe locul 2, asigurându-și astfel calificarea în faza superioară a competiției la categoria „valoare”. FR Handbal a repartizat echipa noastră în grupa a IV-a alături de echipele CSS 2 Baia Mare, Phoenix Baia Mare, Marta Baia Mare, Sf.Gheorghe și CSS Mediaș. Primele 2 echipe se vor califica la turneul final. Prima partida se va disputa sâmbătă, 22 februarie împotriva echipei Phoenix Baia Mare de la ora 15.00, în sala de sport a CN „Radu Negru“. Așteptăm publicul în număr cât mai mare pentru a susține echipa noastră.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.