Junioarele III de la CSM Făgăraș vor reprezenta orașul nostru la turneul internațional SMEDEREVO TROPHY 2018

Junioarele III de la CSM Făgăraș vor participa în perioada 22-26 august la un puternic turneu internațional ce se va desfășura la Smederevo în Serbia. Este a doua participare la Smederevo Trophy pentru micile handbaliste din orașul nostru. Anul acesta, la categoria Girls 2004 – 12 echipe se vor duela pentru trofeu. Alături de formația noastră vor mai concura echipele: RK Krim (Slovenia), HC Taureni (Romania), ZRK Sisak (Croatia), ACS Baile Herculane (Romania), Temp Ternivka (Ucraina), ACS Traian Lalescu Hunedoara (Romania), KKSE (Ungaria), RK Buzet (Croatia), HC Albatros (Bulgaria), GK Karpati (Ucraina) si HC Dragunas (Lituania). Acesta este turneul internațional cu numărul 7 al sportivelor de la CSM.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.